Ławki parkowe żeliwne

Kolejną pulą przeznaczoną do wykorzystania zarówno w przydomowym ogrodzie jak i miejskim parku są ławki parkowe żeliwne. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli o różnym przeznaczeniu, stylu wykonania i cenie. 

lawka-warszawska-w-stylu-retro

Ławki parkowe żeliwne stały się niezbędnym elementem architektury miejskiej. Do niedawna były to proste wręcz toporne konstrukcje z kilku desek i metalowych nóg. Rozwój elementów małej architektury sprawił, że mogą Państwo kupić nowoczesne ławki posiadające ciekawy design, stylizowane lub tradycyjne. Nie może ich zabraknąć w żadnym dużym i małym mieście, w nowoczesnych infrastrukturach a także w zabytkowych dzielnicach miast. Umiejętnie dobrane doskonale wpasują się w każdą przestrzeń.  Bez ławki żeliwnej nie moglibyśmy podziwiać uroków zabytków, ogrodów, parków, starówek.

lawka-wiedenska-w-stylu-retro

Ciężko sobie wyobrazić park bez ławki na której moglibyśmy sobie usiąść, odpocząć, poczytać książkę. Ławka parkowa żeliwna to solidna konstrukcja o różnych wymiarach. Połączona z drewnem krajowym lub egzotycznym umiejscowiona w historycznej części miasta idealnie wpasuje się w każde miejsce nadszarpnięte zębem czasu. Ławki parowe żeliwne wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Proponujemy ławki nowoczesne jak i w stylu retro.

lawka-wola-zeliwna

Tylko u nas znajdą państwo ławkę parkową żeliwną o zróżnicowanym stylu, kształcie i wymiarach. Nasze produkty odznaczają się solidną konstrukcją, wysoką estetyką, funkcjonalnością i niezawodnością. Nasze ławki parkowe żeliwne to wyroby doskonale sprawdzają się jako mały architektoniczny detal w wielkiej przestrzeni miejskiej.

lawka-bez-oparcia-02-478