Ławki ogrodowe żeliwne

W kategorii ławki ogrodowe żeliwne znaleźć można głównie ławki wykonane z połączenia drewna oraz żeliwa. Meble te łączą w sobie zalety jakościowe i estetyczne dwóch materiałów. Ławki żeliwne gwarantują użytkownikom przede wszystkim trwałość i stabilność, mocne metalowe nogi można przymocować do podłoża na stałe lub w prywatnej przestrzeni pozostawić w opcji wolno stojącej i w razie potrzeby zmieniać ich położenie. Drewno jak i żeliwo pokrywane jest specjalnymi powłokami, dzięki czemu każda ławka żeliwna ogrodowa odporna jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

lawka-warszawska-02-470a

Ławki ogrodowe żeliwne i ich aranżacja w przestrzeni miejskiej. Przestrzeń ogrodowa przeznaczona jest do użytku każdego.

Mając na celu zwiększenie komfortu korzystania z niej przygotowaliśmy bogatą ofertę ławek ogrodowych. Dużą grupę naszych klientów stanowią indywidualni odbiorcy poszukujący ławek ogrodowych żeliwnych. Jednym z kryteriów oceny ławki jest ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

lawka-wola-02-079c

Ławki z odlewów żeliwnych to bardzo solidna konstrukcja zawierająca nogi które połączone deskami spełniają role siedziska i oparcia. Ławka ogrodowa żeliwna łączy zalety jakościowe i estetyczne. Nasze ławki gwarantują przede wszystkim trwałość i stabilność. Mocne metalowe nogi można na stałe przymocować do podłoża- kotwić i przez wiele lat cieszyć się wygodą mebla ogrodowego.

lawka-plantowa-zeliwna

Ławki ogrodowe żeliwne wykonane z mocnych i solidnych desek – siedzisko sprawia, że żeliwna ławka zyskuje na komforcie a także lekkości. Idealnie prezentują się w każdej aranżacji. Drewno oraz metal pokryte są specjalnymi powłokami z farby czy impregnatu do drewna dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonujemy ławki w bardzo ciekawych wzorach – od prostych, klasycznych do estetycznych wersji wiedeńskich czy warszawskich. Ogromny wybór produktów umożliwia dobór ławki do własnej aranżacji ogrodu lub przestrzeni publicznej. Każdy z modeli idealnie spisuję się na wolnym powietrzu. Nie sprawiają trudności w montażu.